Wygodna inwentaryzacja i druk etykiet dzięki systemowi EVIDEI

Wygodna inwentaryzacja i druk etykiet dzięki systemowi EVIDEI

Nowoczesne rozwiązania są w stanie usprawnić działanie w każdej firmie, dlatego warto na nie stawiać nawet jeśli wiąże się to z koniecznością poniesienia inwestycji — koszty takie na pewno szybko się zwrócą. Warto między innymi usprawnić sobie inwentaryzację, czyli niezbędne do przeprowadzenia działanie, za którym jednak mało kto przepada. Pomoże w tym specjalny system. Dowiedz się na ten temat więcej.

Łatwa inwentaryzacja dzięki nowoczesnemu narzędziu

Zliczanie środków trwałych i firmowego wyposażenia oraz zarządzanie nimi będzie łatwe, gdy zainwestuje się w oferowany przez firmę IBCS system EVIDEI, służący, jak wskazuje jego nazwa, do ewidencjonowania. Jest to nowoczesny program, który stworzono w taki sposób, by pozwalał na szybkie działanie i eliminację błędów, ma zatem ułatwiać pracę i usprawniać ją, bez konieczności monitorowania, np. ręcznego sprawdzania, czy działa dobrze. W dodatku moduł ten daje wiele możliwości, można na przykład tworzyć skomplikowaną strukturę organizacji oraz wykonywać rozmaite operacje na środkach trwałych, choćby jeśli chodzi o wprowadzanie nowych informacji lub ich usuwanie. Na tym nie koniec, program oferuje inwentaryzację i druk etykiet, pozwalając łączyć te działania w jeden proces, z wykorzystaniem jednego narzędzia.

Wygodne rozwiązanie

Może się wydawać, że nowoczesne, mające rozbudowane funkcje programy są dostępne tylko dla mających duży budżet firm oraz dysponujących działem informatycznym i wysoko zaawansowanym sprzętem. Jednak moduł ten sprawdzi się w wielu przypadkach —  ma minimalne wymagania sprzętowe, a jego wdrożenia dokonują specjaliści dostawcy, nawet w dwa tygodnie. Po niedługim czasie można zatem zacząć go wykorzystywać.

Skorzystaj z innowacji!

Współcześnie można znacznie usprawnić sobie i swoim pracownikom pracę, warto zatem inwestować w nowoczesne narzędzia, zwłaszcza tam, gdzie takie udogodnienia są szczególnie potrzebne. Branża logistyczna zdecydowanie należy do takich przestrzeni.

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.