Sztuczna trawa dla Twojego domu

Lubisz zieleń i chcesz cieszyć się nią przez cały rok? Ciekawym rozwiązaniem jest sztuczna trawa na balkon. Dowiedz się, co to za produkt i jak wykorzystać go w swojej aranżacji. Sprawdź, z czego wykonane jest takie pokrycie podłoża.

Wykładzina ze sztuczną trawą

Nowoczesne dekoracje pozwalają uzyskać niezwykłe efekty. Wykładzina ze sztuczną trawą prezentuje się bardzo realistycznie. Swoim wyglądem przypomina zielony, równo przycięty trawnik. Zachwyca osoby, które marzą o bliskim kontakcie z naturą, ale nie mają czasu lub możliwości na prowadzenie całosezonowego ogródka. Ten produkt ma jednak znacznie więcej zalet. Przede wszystkim:

  • stanowi izolację przed wilgocią i zimnem,
  • jest odporny na działanie warunków atmosferycznych,
  • zapewnia równomierne pokrycie przestrzeni,
  • prezentuje się idealnie niezależnie od upływu czasu.

Wysokiej jakości sztuczna trawa na zewnątrz zawiera specjalną warstwę podkładową, która wykonana jest z gumy lub lateksu. Sprawia to, że stabilnie przylega do podłoża i nie przepuszcza zimna. Dekorację można kupować na metry, zgodnie ze wskazanym przez siebie wymiarem. Można wykorzystać ją na balkonie, tarasie, przy werandzie lub wokół altany w ogrodzie. W ogródkach restauracyjnych sprawdzają się modele o grubości od 7 do 15 mm, do użytku prywatnego mogą wystarczyć warianty 5 mm.

Trawnik na zewnątrz

Profesjonalnie wykonana wykładzina imitująca trawnik to sprawdzona dekoracja. Wybierz ozdobę, która zachwyca intensywną barwą i jest odporna na uszkodzenia. To solidna inwestycja na wiele lat.

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.