Jak wybrać kombinezon na wesele?

Jak wybrać kombinezon na wesele?

Pierwszym wyborem dla wielu kobiet na najważniejsze uroczystości jest sukienka, ale czasem warto zerwać z tradycją, zwłaszcza gdy inne rozwiązanie może być lepsze. Kombinezon zapewni świetny wygląd, maksymalną wygodę, a przy tym będzie ciekawszym strojem niż klasyczna sukienka. Dowiedz się, jak wybrać taki strój.

Kombinezon na wesele —  dlaczego warto?

Za wyborem takiego stroju przemawia mnóstwo argumentów i dla różnych kobiet ważne mogą być inne. Przede wszystkim warto zauważyć, że jest to opcja niezwykle modna, czego nie można powiedzieć o sukienkach. Wybierając kombinezon na wesele, można jednocześnie mieć pewność, że znacznie więcej uczestniczek zabawy będzie mieć na sobie sukienki, jest to zatem prosty sposób na wyróżnienie się na ich tle.

Kombinezon będzie też wymarzonym wyborem dla pań nielubiących sukienek. Takich kobiet jest wiele, sięgają one po suknie tylko kiedy już muszą, czyli głównie właśnie wybierając się na wesele, ale wcale nie trzeba się do tego zmuszać. W dodatku kombinezon może lepiej wyglądać na sylwetce i piękniej ją modelować, a jego dobranie pod tym kątem jest znacznie łatwiejsze.

Jaki kombinezon wybrać?

Stroje takie występują w różnych wersjach. Najważniejsze jest oczywiście, by na wesele wybrać wariant elegancki, ale też pasujący do charakteru takiego wydarzenia, a nie zbyt formalny, bardziej odpowiedni na przykład na spotkanie biznesowe. Odwiedzając dobry sklep, ma się do wyboru mnóstwo wariantów. Świetnym wyborem będzie kobiecy fason odsłaniający ramiona, bez ramiączek, zakładany na szyję czy na przykład z szerokimi nogawkami. Mogą być one nawet powłóczyste, co w połączeniu z dużą szerokością daje wrażenie, iż jest to sukienka, a nie kombinezon. Na taki wariant mogą postawić zwłaszcza mniej odważne panie, gdyż takie spodnie mniej rzucają się w oczy.

Warto też pamiętać o różnych kolorach. Eleganckie kombinezony często występują w wersji czarnej, ale nie wszystkie pary młode chętnie widzą ten kolor na swoim ślubie. Alternatywą, bardzo modną i elegancką, będzie butelkowa zieleń. Świetnym wyborem będzie też granat czy beż, a dla odważniejszych pań —  rzucająca się w oczy, kobieca czerwień.

Strój piękny i wygodny

Kombinezon ma w wielu punktach przewagę nad sukienką —  jest wygodniejszy, świetnie maskuje defekty sylwetki (zwłaszcza okolice talii, co będzie ważne po obfitym posiłku) oraz występuje w tak wielu wersjach, że każda kobieta znajdzie odpowiedni dla siebie.

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.