Inwentaryzacja i druk etykiet w EVIDEI

Inwentaryzacja i druk etykiet w EVIDEI

Nowoczesne rozwiązania są chętnie witane w każdej branży, gdyż mogą znacząco usprawnić działanie, zmniejszyć jego koszty, odciążyć pracowników, a także wyeliminować ryzyko błędów ludzkich. Z takich narzędzi warto korzystać zwłaszcza w logistyce, między innymi w zakresie inwentaryzacji. Dowiedz się więcej na temat narzędzia, które w niej pomaga.

Moduł EVIDEI —  łatwa ewidencja

Inwestując w oferowany przez IBCS system do zliczania i ewidencji wyposażenia i środków trwałych można zapewnić sobie liczne udogodnienia. Ewidencja klasyczna, czyli ręczna, ewentualnie z niewielką pomocą urządzeń, odchodzi powoli do lamusa. Dzięki odpowiedniemu modułowi można bardzo szybko zgromadzić informacje na temat posiadanego wyposażenia, a także zarządzać nimi w dowolny sposób. Możliwe jest na przykład dodawanie notatek czy usuwanie informacji na temat inwentaryzacji, druk etykiet i wiele innych działań, które wykonuje się niezwykle sprawnie.

Niewielki koszt i wymagania

Może się wydawać, że z wygodnych innowacji korzystać mogą tylko podmioty spełniające określone wymogi, przede wszystkim —  dysponujące dużym budżetem, ale nie jest to prawda. Dostawca takiego rozwiązania dba, by jego pracownicy wykonali jego wdrożenie, co zajmuje im nie dłużej niż dwa tygodnie, wymagania sprzętowe zaś, tak samo jak koszt inwestycji, są niewielkie. Dzięki temu wiele podmiotów, nie tylko tych największych, może pozwolić sobie na inwestycję w takie rozwiązanie. Jest to na pewno bardziej opłacalne niż na przykład zatrudnianie dodatkowych pracowników na czas inwentaryzacji czy też ryzykowanie popełnieniem błędów podczas ewidencji.

Postaw na innowacje

Łatwa obsługa, niski koszt i szybkie wdrożenie czynią to narzędzie dostępnym dla wielu chętnych. Warto poznać je bliżej i zastanowić się, czy nie będzie to świetne rozwiązanie dla prowadzonego przez siebie przedsiębiorstwa.

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.