Dodatki polecane do zielonych kurtek

Muszę przyznać, że uwielbiam zielone kurtki. Przez lata widziałam tyle różnych fasonów i kolorów kurtek, ale zielony to ten, do którego zawsze wracam. Zielony to fantastyczny kolor na każdą porę roku i idealny na wiosnę. Dziś podpowiem jakimi zasadami kierować się dobierając galanterię do zielonej kurtki.

Jak dobierać dodatki garderoby do zielonej kurtki?

Jeśli chcesz założyć zieloną kurtkę, powinieneś wybrać dodatki pasujące do jej koloru. Oto kilka opcji akcesoriów, o których powinieneś pomyśleć przed zakupem czegokolwiek:

  • Rękawiczki do kurtek – Jeśli mieszkasz w zimnym kraju, rękawiczki mogą być czymś, co naprawdę Ci się spodoba. Pomogą Ci zachować ciepło i będą dobrze wyglądać również na zielonej kurtce.

  • Rękawiczki – Rękawiczki mogą być czymś, co bardziej przemawia do osób świadomych mody, ponieważ sprawią, że Twoje dłonie będą wyglądać dobrze, a także utrzymają je w cieple. Jest to szczególnie dobry pomysł, jeśli masz jasną karnację, ponieważ sprawi, że Twoje dłonie będą wyglądać bardziej kolorowo.

  • Czapka ocieplana – Czapka z nausznikami to świetna opcja, jeśli chcesz, aby uszy były ciepłe, gdy nieruchomo

Jaka czapka pasuje najlepiej do zielonej kurtki?

Wybór czapek do zielonej kurtki wcale nie jest trudne. Do wyboru jest wiele różnych czapek, a każdy z nich ma inne cechy, które sprawiają, że mniej lub bardziej pasują do kurtki.

Dobrą zasadą jest dopasowywanie kolorów do kolorów, np. w zielonej kurtce dobrze będzie wyglądał całkowicie biała czapka, ponieważ pasuje ona idealnie do podstawowego koloru kurtki.

Jaki szalik pasuje do zielonej kurtki?

To pytanie zadaje sobie wiele osób. Odpowiedź na pytanie różni się w zależności od koloru szalika. Jeśli nosisz zieloną kurtkę, powinieneś nosić coś w kolorze niebieskim lub brązowym. Ta kombinacja kolorów będzie bardzo dobrze do siebie pasować i będzie wyglądać wspaniale na Twojej stylizacji.

Jakie rękawiczki wybrać?

Wybór odpowiednich rękawic nie jest łatwym zadaniem. Przed podjęciem ostatecznej decyzji należy wziąć pod uwagę wiele czynników.

Pierwszym krokiem jest ustalenie, jakiego rodzaju rękawiczki potrzebujesz – odpornej na warunki atmosferyczne lub izolowanej. Jeśli szukasz rękawicy, która ochroni dłonie przed chłodem i w deszczu, pomyśl o zaopatrzeniu się w wodoodporne rękawice skórzane lub ocieplane rękawiczki zimowe. Czarny kolor jest zawsze w modzie i pasuje idealnie do zieleni.

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.