Co dentysta z Poznania może zaproponować osobom niezadowolonym z wyglądu swoich zębów?

Co dentysta z Poznania może zaproponować osobom niezadowolonym z wyglądu swoich zębów?

Choć stomatolodzy dowodzą, że zdrowie zębów jest o wiele ważniejsze niż ich piękno, w kontekście na przykład faktu, że żółte szkliwo jest mocniejsze niż białe, pacjenci chcą pięknego uśmiechu. Nic dziwnego, jest to ważny atrybut każdego człowieka, poprawiający jego percepcję w otoczeniu i podnoszący pewność siebie. Sprawdź, jak można poprawić wygląd swojego uzębienia w stolicy Wielkopolski.

Piękny uśmiech —  zdrowe i kompletne uzębienie

Zanim zacznie się szukać zabiegów upiększających, warto wpierw udać się na przegląd zębów do stomatologa. Chodzi nie tylko o to, że żadna procedura kosmetyczna nie zostanie wykonana na zębach zaatakowanych przez próchnicę, ale też o fakt, że tym, co szpeci uzębienie najmocniej, jest widoczna próchnica. Oczywiście gorsze są tylko braki w uzębieniu, jeśli zatem te dwa problemy występują, należy zająć się nimi w pierwszej kolejności.

Leczenie zębów w nikim już nie musi budzić obaw o ból lub dyskomfort. A jeśli ktoś jest bardzo zestresowany bądź odczuwa silny dyskomfort, może poszukać gabinetu, w którym zabiegi wykonuje się z użyciem gazu rozweselającego lub, w poważniejszych przypadkach, pod narkozą.

Równie dobre są możliwości gdy chodzi o uzupełnianie braków zębowych. Nie można ich bagatelizować nawet jeśli są one niewidoczne, znajdując się w dalszych odcinkach łuków zębowych. Braki takie mogą powodować krzywienie się zgryzu oraz zapadanie dziąseł. Osoby mające niekompletne uzębienie mają do wyboru wiele możliwości, jak implanty, mosty czy korony.

Zabiegi stomatologii estetycznej —  oferta dentysty w Poznaniu

Kiedy już uzębienie jest odbudowane i wyleczone, można przystąpić do jego upiększania. Najszybszym na to i najczęściej stosowanym sposobem  jest wybielanie. Usuwa ono przebarwienia, na które szczególnie narażeni są palacze tytoniu oraz miłośnicy kawy.

Jeśli zaś ma się do swych zębów więcej zastrzeżeń niż tylko te dotyczące ich koloru, można zdecydować się na licówki. Dentysta z Poznania za ich pomocą koryguje wiele defektów uzębienia, nawet lekkie wady zgryzu.

Piękne zęby na wyciągnięcie ręki

W obecnych czasach każdy może mieć piękne zęby, bez względu na ich stan wyjściowy, wystarczy tylko, że podda się odpowiednim zabiegom. Podstawa to uzupełnianie braków w uzębieniu i leczenie próchnicy, ale istnieje jeszcze wiele możliwości.

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.