Chusteczki do dezynfekcji zawsze przy Tobie

W ostatnim czasie sporo mówi się o dokładnej dezynfekcji rąk oraz powierzchni płaskich. Jednym z praktyczniejszych sposobów na ich oczyszczenie jest stosowanie nasączonych alkoholem chusteczek. Używając ich można znacząco ograniczyć ryzyko zachorowania na schorzenia wywoływane przez bakterie, grzyby oraz wirusy.

Chusteczki do dezynfekcji – skuteczny sposób na oczyszczenie dłoni i powierzchni płaskich

Sprzedawane w naszym sklepie produkty zostały opracowane przez specjalistów z dziedziny chemii i dermatologii, a przed wprowadzeniem do sprzedaży przeszły liczne testy, masz więc pewność, że są bezpieczne w użyciu (jeśli tylko będziesz przestrzegał zalecań znajdujących się na opakowaniu.) Możesz zdecydować się na kupno jednego z dwóch rodzajów chusteczek: tych dedykowanych do rąk (poza substancjami dezynfekującymi mają również składniki nawilżające chroniące naturalną barierę skóry przed uszkodzeniami) oraz do powierzchni płaskich; istnieją również wersje łączące oba te zastosowania. W ofercie znajdują się zarówno produkty alkoholowe, jak i bezalkoholowe przeznaczone do stosowania m.in. na tworzywach sztucznych, stali szlachetnej, aluminium czy szkle akrylowym.

Kiedy i jak stosować chusteczki do dezynfekcji?

Dziś bardziej niż kiedykolwiek jesteśmy świadomi, jak groźne potrafi być nieprzestrzeganie podstawowych zasad higieny. Zdajemy sobie sprawę z tego, że na klamkach, uchwytach, włącznikach, wózkach sklepowych czy kupowanych produktach mogą znaleźć się liczne drobnoustroje. Właśnie dlatego zawsze warto mieć przy sobie chusteczki do dezynfekcji, po które można sięgnąć w razie potrzeby. Trzymaj je w torebce, plecaku, schowku samochodowym i po każdym wyjściu z toalety publicznej, pociągu, tramwaju, zakupów czy nawet klatki schodowej wyciągnij jeden nasączony listek z opakowania i dokładnie przetrzyj nim dłonie, a także powierzchnie, których mogłeś dotknąć, a następnie wyrzuć do śmieci. Produkty, z uwagi na swoje działanie bakteriobójcze, grzybobójcze oraz wirusobójcze mogą ustrzec Cię przed zarażeniem się szerokim spektrum patogenów.

Zalety chusteczek do dezynfekcji

Dlaczego warto wybrać właśnie nasze produkty? Gdyż posiadają udowodnione działanie. Badania wskazały, że likwidują m.in. wirusy Rota, Noro, Adeno, grypy oraz żółtaczki, a także prątki gruźlicy i bakterie drożdżaków. Są wygodne w użyciu, wystarczy wyciągnąć jeden listek z bindu i dokładnie przetrzeć nim dłonie/lub i powierzchnię. Znajdują się w praktycznym opakowaniu, które możesz ze sobą wszędzie zabrać. Nie pozostawiają plam ani smug na czyszczonych powierzchniach. W bogatym asortymencie znajdziesz produkty do powszechnego stosowania, jak i przeznaczone do sprzętów medycznych.

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.